July, 2015

"Unmanned Aerial Vehicle Penguin C design and prototype manufacturing"

 

SIA „UAVFACTORY” turpina pētījumu „Bezpilota lidaparāta Penguin C projektēšana un prototipa izgatavošana” projekta „Transporta mašīnbūves kompetences centra izveide” ietvaros, par kuru SIA „TRANSPORTA MAŠĪNBŪVES KOMPETENCES CENTRS” un v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” 2011.gada 06.aprīlī ir noslēgusi līgumu Nr. L-KC-11-0002.

Izstrādāts pirmais žiroskopiski stabilizētās kameras prototips, kas tiek uzstādīts arī uz testa lidaparātiem, lai veiktu testēšanu lauka apstākļos. Ir izstrādātas gan dienas, gan nakts redzamības kameras. Tāpat turpinās darbs pie degvielas sistēmas, izsekošanas antenas un lidaparāta elektronikas.

Kamera uzstādīta uz testa lidaparāta

 

"UAVFACTORY" LTD continues a research on "Unmanned Aerial Vehicle Penguin C design and prototype manufacturing" within the "Transport Engineering Industry Competence Centre" project, contracted by "Transport Engineering Industry Competence Centre and “Investment and Development Agency of Latvia”. Contract No L-KC-11-0002.

 

 

UAV Factory LTD

Peldu Str 7, Jelgava, LV3002, Latvia

info@uavfactory.com
http://www.uavfactory.com/

 

Follow Us on http://icons.iconarchive.com/icons/fasticon/iphone-style-social/256/Twitter-icon.pnghttp://vcubework.com/wp-content/uploads/2010/08/icons_linkedin.gifhttp://www2.myacpa.org/images/stories/Facebook-icon.png